Eerdere winnaars

Uitslagen finales eerdere toernooien

Future Tennis Alkmaar 2016:
DE: Elyne Boeykens (Bel) – Katharina Hering (Ger) 6-3, 7-5
DD: Luisa Marie Huber / Helena Scholsen (Ger/Bel) zonder te spelen i.v.m. blessure
HE: Pedro Sousa (Por) - Jose Pereira (Bra) 3-6, 7-5, 6-3
HD: Tallon Griekspoor / Tim van Rijthoven (Ned/Ned) – Connor Smith / Ruben Gonzales (Usa/Fil) 7-6(3), 6-7(3), 10-8

Future Tennis Alkmaar 2015:
DE: Elyne Boeykens (Bel) – Diana Sumova (Cze) 3-6, 6-4, 6-3
DD: Sally Peers (Aus) / Sandra Zaniewska (Pol) – Anna Klasen (Ger) / Charlotte Klasen (Ger) 6-3, 6-4
HE: Jose Pereira (Bra) – Jean-Marc Werner (Ger) 6-1, 6-2
HD: Sam Barry (Irl) / Romano Frantzen (Ned) – Sander Groen (Ned) / Nicolas Reissig (Aut) 7-5, 4-6, 10-8

Victorie Plaza Future Alkmaar 2014:

DE: Catherine Chantraine (Bel) - Tamara Korpatsch (Ger) 3-6, 6-4, 6-4
DD: Beatriz Haddad Maia/Bernarda Pera (Bra/Vs) - Charlotte van der Meij/Mandy Wagemaker 6-1, 1-6, 10-5
HE: Elias Ymer (Swe) - Jorge Agular (Chi) 6-1, 5-7, 6-2

HD: Sander Arends/Niels Lootsma (Ned/Ned) - Jordi Munoz-Abreu/Mark Vervoort 6-0 3-6 10-7

 

Oranje Hof future Alkmaar 2013:

DE: Bernarda Pera (Vs) - Natalija Kostic (Srb) 6-1, 6-2
DD: Kim van der Horst/Monique Zuur (Ned/Ned) - Bernarda Pera/Gaia Sanesi 6-3 7-6(5)
HE: Mitchell Krueger (Vs) - Ricardo Hocevar 4-6, 7-5, 6-2
HD: Henri Kontinen/Chritopher Rungkat (Fin/Pol) - David Skoch/Jan Zednik (Cze/Cze) 7-5, 7-6(7)
 

Oranje Hof future Alkmaar 2012:

DE: Kristina Kucova (Svk) - Joanina Roljan (Aut), 6-3 6-4
DD: Elyne Boeykens/Caitlin Whoriskey (Bel/Usa) - Carolin Daniels/Sviatlana Pirazhenka (Ger/Blr), 6-2 6-4
HE: Thiemo de Bakker (Ned) - Gerald Melzer (Aut), 6-4 7-5
HD: Patrik Rosenholm/Michael Ryderstedt (Swe/Swe) - Romano Frantzen/Wesley Koolhof (Ned/Ned), 6-2 6-4
 

M4 Future Alkmaar 2011

DE: Eleanor Dean (Eng) - Danielle Harmsen (Ned) 6-7(1), 6-3, 6-1
DD: Olga Brozda/Natalia Kolat (Pol/Pol) - Kimberley Cassar/Isabella Shinikova  (Mlt/Bul) 6-7(6) 6-2 10-2
HE: Inigo Cervantes-Huegun (ES) - Maxime Authom (BEL) 6-3 4-6 6-0
HD: Inigo Cervantes-Huegun/Pablo Galdon (Es/Arg) - Timo Nieminen/Juho Paukku (Fin/Fin) 6-0 7-6(3)
 

M4 Future Alkmaar 2010

DE: Marcella Koek (Ned)– Angelique van der Meet (Ned) 6-3,6-3
DD: Anna Arina Marenko / Sviatiana Pirazhenka (Rus/Rus)– Elyne Boeykens / Monika Wejnert (Bel/Pol) 6-3,6-1
HE: Timo Nieminen (Fin) / Michal Schmid (Cze) 6-1,6-3
HD: Matwé Middelkoop / Martijn van Haasteren (Ned/Ned) – Timo Nieminen / Michal Schmid (Fin/Cze) 7-6(8), 6-4

 

M4 Future Alkmaar 2009

DE: Richel Hogenkamp (Ned) - Bianca Botto (Per) 7-6(5) 6-3
DD: Bianca Rotto/Cindy Chala (Per/Fra) - Richel Hogenkamp/Nicolette van Uitert (Ned/Ned) 7-6(4) 3-6 10-2
HE: Gero Kretschmer (Dui) - Ilya Belyaev (Rus) 6-2 6-7(4) 6-1
HD: Kaden Hensel/Adam Hubble (Aus/Aus) - Holger Fischer/Gero Kretschmer (Dui/Dui) 6-1 7-5

 

M4 Future Alkmaar 2008

DE: Anna-Lena Groenefeld (Ger) – Marlot Meddens (Ned) 6-1 6-1
DD: Danielle Harmsen/Renee Reinhard (Ned/Ned) – Neda Kozic/Anastasia Poltoratskaya (Srb/Rus) 6-2 7-6(10)
HE: Thiemo de Bakker (Ned) – Melle van Gemerden (Ned) 4-6 6-1 6-2
HD: Niels Desein/Jeroen Masson (Bel/Bel) – Dusan Karol/Yannick Mertens (Cze/Bel) 6-4 6-7(4) 10-6

 

M4 Future Alkmaar 2007

DE: Lenka Wienerova (Svk) - Olga Brozda (Pol) 6-3, 4-6, 6-4
DD: Olga Brozda/Natalia Kolat (Pol/Pol) - Daniëlle Harmsen/Claire Lablans (Ned/Ned) 6-3, 3-6, 6-3
HE: Nick van der Meer (Ned) - Filip Prpic (Swe) 6-0, 6-4
HD: Roman Frantzen/Nick van der Meer (Ned/Ned) - Ruben Bemelmans/Yannick Mertens (Bel/Bel) 6-4, 4-6, 6-2

 

M4 Future Heerhugowaard 2006

DE: Daniëlle Harmsen (Ned) - Debbrich Feys (Bel) 6-1, 1-6, 6-4

DD: Karen Nijssen/Renee Reinhard (Ned) - Daniëlle Harmsen/Alexandra Poorta (Ned) 7-5, 6-3
HE: Igor Sijsling (Ned) - Stefan Wauters (Bel) 7-6 (2), 6-3
HD: Dominique Coene/Robin Haase (Bel/Ned) - Martin Emmrich (Dui/Sui)/Sven Swinnen (Dui) 2-6, 6-3, 6-3

 

M4 Future Alkmaar 2006

DE: Daniëlle Harmsen (Ned) - Pauline Wrong (Ned) 6-1, 6-1
DD: Jessie de Vries/Debbrich Feys (Bel) - Daniëlle Harmsen/Eva Pera 7-5, 4-6, 7-6, (4)
HE: Nick van der Meer (Ned) - Dominique Coene (Bel) 6-4, 6-4
HD: Dominique Coene/Jonathan Dasnieres de Veigy (Bel) - Romano Frantzen/Nick van der Meer (Ned) 6-1, 4-6, 7-5

 

Nigella Future Heerhugowaard 2005

DE: Kelly de Beer (Ned) - Pauline Boonstra (Ned) 6-2, 6-1
DD: Kristina Antoniychuk/Ana Veselinovic (Rus) - Nicole Thijssen/Marit Boonstra (Ned) 1-6, 6-2, 7-5
HE: Denis Gremelmayr (Dui) - Nicolas Todero (Arg) 6-4, 6-2
HD: Nicolas Todero/Pablo Gonzalis (Arg/Chi) - Jasper Smit/Dominique Coene (Ned/Bel) 2-6, 6-3, 6-2)
 

Nigella Future Alkmaar 2005

DE: La Jikia (Geo) - Marit Boonstra (Ned) 6-4, 6-1
DD: Kelly de Beer/Jessie de Vries (Ned/Bel) - Kristina Grigorian/Ludmila Nikoyan (Rus) 3-6, 6-4, 6-3
HE: Melvyn op der Heide (Ned) - Thorsten Popp (Dui) 4-6, 7-6, 6-0
HD: Stefan Wauters/Dominique Coene (Bel) - Denis Gremelmayr/Philipp Marx (Dui) 6-4, 6-4
 

Nigella Future Heerhugowaard 2004

DE: Sandra Martinovic (Bos-He) - Aleksandra Srndovic (Zwe) 6-2, 6-1)
DD: Aleksandra Srndovic/Kirsten van Elden (Zwe/Aus) - Suzanne Trik/Daniëlle Harmsen 6-1, 6-2
HE: Melle van Gemerden - Fred Hemms jr 6-3, 6-3
HD: Bart de Gier/Michel Koning - Alexander Nonnekes/Marc IJzerman 6-4, 7-5

 

Nigella Future Alkmaar 2004

DE: Marta Lesniak (Pol) - Carly Gullickson (USA) 6-2, 6-3
DD: Kika Hogendoorn/Akgul Amanmuradova (Ned/Oez) - Eva Pera/Kelly de Beer (Ned/Ned) 6-2, 6-2
HE: Stefan Wauters (Bel) - Vasilis Mazarakis (Gri) 3-6, 6-4, 6-2
HD: Diego Hartfield/Christian Villagran (Arg) - Jun Kato/Jean-Julien Rojer (Jap/Nat) 6-2, 6-3

 

Nigella Future Alkmaar 2003

DE: Gerards (Ned) - Seelen (Ned) 6-4, 6-4
DD: Butkiewicz/Kilsdonk (Bel/Ned) - Mens/Hoogland 6-1, 6-4
HE: Baghdatis (Cyp) - Gonzalez - King (Arg) 6-1, 6-3
HD: Kato/Wauters (Jap/Bel) - Hlawaty/Kimmich (Aus/Aus) 6-3, 4-6, 6-3

 

Delta Lloyd Alkmaar 2002

DE: Trifonova (Bul) -Mediano (Spa) 6-2 3-6 6-2
DD: Kilsdonk/Melch (Ned/Dui) -Mens/Stone (Ned/Aus) 7-6 (2) 6-4
HE: Fontaine (Bel) -Snijders (Ned) 6-0 6-0
HD: Marzolla/Pondman (Ned/Ned) -Pashanski/Syrov (Joe/Rus) 6-2 5-7 6-1
 

Delta Lloyd Alkmaar 2001

DE: Seelen (Ned) - Schruff (Dui) 6-0, 6-3
DD: Trik/Sterk (Ned/Ned) -Haak/Mens (Ned/Ned) 6-4, 6-4
HE: Op der Heijde (Ned) -Benneteau (Fra,1) 6-7,6-4,6-4
HD: Hemeda/Ziwar (Egy,1) -Snijders/Dijkstra (Ned) 6-2,6-4

 

Delta Lloyd Alkmaar 2000

DE: Chialvo (Arg) - Erica Krauth (Arg) 5-5 opg.
DD: Joubert/Sewell (Saf/Aus) - E.Krauth/V.Krauth (Arg) wo
HE: Caracciolo (Arg) - Gibson (Aus) 6-2, 6-0
HD: Caracciolo/Pastura (Arg/Arg) - Logtens/Paas (Ned/Ned) 6-1, 3-6, 6-2
 

Delta Lloyd Alkmaar 1999

DE: Koukalova (Tsj) - Bergman (VS) 6-2, 6-1
DD: Haak/Haidner (Ned/Dui) -Sterk/Mens (Ned/Ned) 6-4,1-6, 6-3
HE: Dondo (Uru) - Van Gemerden (Ned) 6-4, 3-6, 6-4
HD: Altelaar/Bergraaf (Ned/Ned) - Schouten/Van Gemerden (Ned/Ned) 6-1, 6-2
 

Delta Lloyd Alkmaar 1998

DE: Topalova (Bul) - Basting (Ned) 6-3, 6-2
DD: Basting/Van Aalderen (Ned/Ned) -Buis/Van den Hurk (Ned/Ned) 6-2, 6-1


Wilkinson Sword Lady Protector Hoorn 1997

DE:Bes (Spa) - Basting (Ned) 6-2, 6-3
DD: Basting/Galikova (Ned/Slo) - Kilsdonk/Mens (Ned/Ned) 6-1, 1-6, 6-4
 

MJ Futuretoernooi Heerhugowaard 1996

DE: Sobotkova (Tsj) - Gerke (Dui) 7-5, 6-4
DD: Haak/Bruens (Ned/Ned) - Gerke/Klim (Dui/Aus) 0-6, 6-0, 6-2
 

EMJ Futuretoernooi Heerhugowaard 1995

DE: Van Acker (Bel) - Lesenarova (Tsj) 6-4, 6-2
DD: Rottier/Gomperts (Ned/Ned) - Linkova/Chasovaya (Rus/Rus) 6-4, 6-1